نصب و راه اندازی مدل های مختلف سانترال هاAی تلفنی تحت شبکه سخت افزاری و نرم افزاری که نسل جدید مراکز تلقن می باشد از جمله تخصص های تیما شبکه در زمینه VoIP می باشد.

Cisco Call Manager: شرکت سیسکو از پیشگامان ارایه سیستم های VoIP و Video Conference در دنیا می باشد.کیفیت برتر اولین مشخصه محصولات سیسکو می باشد و آن را به انتخاب اول سازمان ها شرکت های بزرگ دنیا بدل نموده است.

Cisco CME: این سیستم راه کار سخت افزاری مرکز تلفن تحت شبکه شرکت معظم سیسکو می باشد. در این سیستم روتر مناسب را تعداد داخلی و خطوط PSTN انتخاب می شود. سپس با انجام تنظیمات مربوطه IP-PBX در اختیار کاربر قرار می گیرد.

Cisco CUCM: این سیستم مدل Enterprise و نرم افزاری مراکز تلفن سیسکو می باشد که نیاز به نصب بر روی سرور های مورد تایید سیسکو دارد. این مراکز برای ارایه سرویس ها و اتصال داخلی ها به لایسنس نیاز دارد و برای هر نوع سرویس یا گوشی تعدادی لایسنس مصرف می کند.

این محصول جایگزین کاملا معتبر و کامل بجای مرکز تلفن سیسکو می باشد. تمام قابلیت ها از جمله فروارد تماس، منو های روی گوشی، فون بوک کامل، جستجو در اعضا، تعریف سطح اجازه های مختلف و بسیاری قابلیت های دیگر از محسنات این محصول می باشد. این یک محصول کاملا ایرانی است، که براساس پروتکل های سیسکو پیاده سازی شده است، و شما را از خرید لایسنس ها گران قیمت و یا کرک شده و نا معتبر بی نیاز می کند. این سرور یک نرم اقزار کاملا ایرانی و جایگزین کامل برای سرورهای مرکز تماس Cisco Call Manager می باشد. تمام قابلیت های کال منجر سیسکو را شامل می باشد و با نیاز سازمان شما بصورت کامل انعطاف پذیر می باشد. این سرور در سازمان هایی با بیش از ۱۲۰۰ دستگاه ای پی فون تست و راه اندازی شده است. این محصول بصورت کامل براساس انواع مختلف گوشی های سیسکو پیاده سازی شده است تا کاربران بتوانند بدون نیاز به لایسنس گرانقیمت سرور سیسکو از تمام مزایای گوشی های خود استفاده کنند.

قابلیت های این سرور:

  • پشتیبانی از تمام فانکشن های تماس از قبیل VoiceMail. Call Forwarding, Call Holding, Call Parking, Conference.
  • پشتیبانی از تمام گوشی های موجود ۷۹۰۵,۷۹۱۱,۷۹۴X, 796X, ….
  • پشتیبانی از ماژول اکسپنشن Expansion . با تمام قابلیت ها.
  • امکان تعربف دایرکتوری ها و سرویس های مختلف بسیار منعطف تر از سرور سیسکو .
  • امکان اتصال به پورتال سازمانی برای مشاهده گزارش ها.
  • ارایه دقیقترین گزارش ها و سطح دسترسی.
  • پشتیبانی از خطوط مشترک با تمام قابلیت ها Line Sharing.
  • کاملا انعطاف پذیر با نیاز های سازمان های بزرگ.